WRA 7 REVITAL TOTAL

ŚWIĘTUJEMY! polsko-niemiecki rok jubileuszowy 2016 zorganizowany przez Goethe-Institut i Ambasadę Niemiec z okazji 25 –lecia Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.

Konferencja WARSZAWSKIE ROZMOWY ARCHITEKTONICZNE_7

REVITAL TOTAL - NOWE, STARE MIASTA rewitalizacja zaniedbanych obszarów śródmiejskich“

Polsko-niemiecka konferencja, która odbędzie się 14 października w godz. 14:30-19:00 w pawilonie SARP w Warszawie poświęcona będzie procesom rewitalizacji przeprowadzanym w przestrzeni publicznej, będącym motorem zmian obrazu i funkcjonowania miasta. Przedyskutowane zostaną kwestie managementu projektów rewitalizacyjnych, ich uczestników oraz kosztów, z którymi są związane. Niemieccy referenci zaprezentują przykłady transformacji stref śródmiejskich Berlina i Hanoweru. Ponadto, dyskusji poddany zostanie modelowy projekt rewitalizacji Łodzi, projekty rewitalizacji warszawskiej Pragi, a także innych polskich miast.

Zaproszenie

Uczestnictwo w konferencji 14.10.16 możliwe jest tylko po wcześniejszej rejestracji na stronie: www.wra7.evenea.pl.

O zgłoszenia prosimy do wtorku 11.10.2016. Spotkanie jest bezpłatne.

Potwierdzenia zgłoszeń będą wysyłane do Państwa na bieżąco. Otrzymanie mailowego potwierdzenia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę gości. Drukowanie potwierdzenia nie jest wymagane.

 
Ewentualne pytania proszę kierować mailowo na adres wra@cmcberlin.de lub telefonicznie na numer +49 30 797 47 882 do pani Anny Remblewskiej.

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne są cyklem wykładów i dyskusji na tematy urbanistyczne, architektoniczne i z zakresu architektury krajobrazu rozumianych jako wymiana innowacji i praktycznych doświadczeń z Polski i Niemiec.

 

Więcej informacji na facebook’u - Projekt Zielone Miasto

 

Konferencja odbywa się w ramach projektu jubileuszowego Ambasady Niemiec.