7 Warszawskie Rozmowy Architektoniczne - Revital Total

7 Warszawskie Rozmowy Architektoniczne - Revital Total
09/16/2016 - 10:45

ŚWIĘTUJEMY! polsko-niemiecki rok jubileuszowy 2016 zorganizowany przez Goethe-Institut i Ambasadę Niemiec z okazji 25 –lecia Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.

Konferencja WARSZAWSKIE ROZMOWY ARCHITEKTONICZNE_7

REVITAL TOTAL - NOWE, STARE MIASTA rewitalizacja zaniedbanych obszarów śródmiejskich“

 

Polsko-niemiecka konferencja, która odbędzie się 14 października w godz. 14:30-19:00 w pawilonie SARP w Warszawie poświęcona będzie procesom rewitalizacji przeprowadzanym w przestrzeni publicznej, będącym motorem zmian obrazu i funkcjonowania miasta. Przedyskutowane zostaną kwestie managementu projektów rewitalizacyjnych, ich uczestników oraz kosztów, z którymi są związane. Niemieccy referenci zaprezentują przykłady transformacji stref śródmiejskich Berlina i Hanoweru. Ponadto, dyskusji poddany zostanie modelowy projekt rewitalizacji Łodzi, projekty rewitalizacji warszawskiej Pragi, a także innych polskich miast.

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne są cyklem wykładów i dyskusji na tematy urbanistyczne, architektoniczne i z zakresu architektury krajobrazu rozumianych jako wymiana innowacji i praktycznych doświadczeń z Polski i Niemiec.

Udział w konferencji WRA jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja: http://www.wra7.evenea.pl/

Szczegółowy program w zakładce WRA7 Revital Total - zapraszamy!

 

Więcej informacji na facebook’u - Projekt Zielone Miasto

 

Konferencja odbywa się w ramach projektu jubileuszowego Ambasady Niemiec.